Laminaty do grawerowania metodą mechaniczną oraz laserem, zapinki magnetyczne, tabliczki na drzwi, materiały do lakierowania i oksydowania mosiądzu i aluminium.

O nas

Firma Handlowo – Usługowa Aplauz to firma posiadająca długoletnie doświadczenie. Swoją siedzibę mamy w samym centrum Bytomia przy ulicy Piekarskiej 21.

Do naszych usług zaliczyć można usługi grawerskie na wielu różnorakich materiałach, ponadto w sprzedaży mamy wiele przedmiotów, które są idealne na prezent na każdą okazję.

Z naszych usług korzysta wielu klientów, którzy nasze produkty tj. medale, puchary, statuetki wykorzystują do organizacji zawodów sportowych i uhonorowania rywalizacji.

Posiadamy również w naszej ofercie bardzo ciekawe okolicznościowe prezenty w postaci zestawów jako pamiątka Chrztu Świętego.

Jako specjaliści w branży grawerskiej w naszej ofercie mamy również materiały do grawerowania dla grawerów, płyny do oxydowania, lakiery do lakierowania mosiądzu, płytki grawerskie do, zapinki magnetyczne do grawerowania laserem i sposobem mechanicznym, płyty Alumamarkt i wiele innych.

Odpowiemy na każde Państwa pytanie w kwestii przygotowania każdego nietypowego oraz typowego zamówienia prosimy o kontakt.